616 gösterim
14,67 viral puan

GÖKCE KOZA TV'DE KONUŞTU

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, Koza TV kanalında yayınlanan “Yüksek Tansiyon” Programı’nın canlı konuğu oldu. Gazeteci Ali Buldu’nun konuğu olan Başkan Gökce, kendisine yöneltilen soruları açık sözlülükle yanıtladı.
yaşaruz 16.11.2016 saat 21:30
 1. “Arasta Projesi Mega Projedir”

  2009 yılında göreve geldiği ilk dönemden itibaren yapılan hizmetlerin bir kısmını dile getiren Gökce, “ İlçemizde Altyapı ve Üstyapı çalışmaları yaptık, Arıtma tesisimizi kurduk, Hal kompleksi yaptık, Otogar yaptık, mezbaha yaptık, Kanalizasyon hattı döşendi, cadde düzenlemeleri ve meydan yaptık” dedi.2019 seçimlerine kadar olan sürede yapmak istediği hizmetlerin bir kısmını anlatan Başkan Gökce, yapımı için 2017 yılında ihaleye çıkacak olan Kültür Kompleksi‘nin içeriğini anlattı. Mega Proje olarak değerlendirdiği Arasta çarşısı projesinin özellikle altını çizen Başkan Gökce, “ Ekonomik ve Fiziki ömrünü tamamlamış bir arasta çarşımız var. Burası için mimarlar odasıyla birlikte çok güzel bir proje hazırladık ve detaylandırıyoruz. Osmanlı ve Selçuklu mimarisine uygun bir proje hayata geçirilecek. Bu konuda hazırlanan projeyi ilçe kaymakamımız ve sivil toplum örgütlerine tanıttık. Geçtiğimiz günlerde projemizi Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’e sunduk. Gerekirse bu projeyi birlikte hayata geçirmek istediğimizi belirtik. Farklı yatırımlar olduğunu için bu projenin içinde olamayacaklarını belirten Sayın Türel, bürokratik konular olmak üzere her konuda bize katkı saylayacağını ifade etti. Bu nedenle Sayın Türel’e şimdiden teşekkür ediyorum. Projemiz toplumsal bir projedir ve benim hayata geçmesini istediğim en önemli projedir. Arasta çarşımızda belediye dükkanlarının yanı sıra vatandaşlarımızda dükkanları vardır. Hem belediyenin kiracısı olan hem de mülk sahibi olan esnaflarımızı lokal olarak bir bölgeye taşıyıp, hızlı bir şekilde çalışma başlatıp, en kısa sürede projeyi tamamlamak gerekir. Proje hakkında arasta da bulunan esnaflarımızla anketler yaptık” dedi.

  “Asfalt projesi başlattık”

  “İlçe olarak en büyük sorunlarımızdan biriside yol sorunu” şeklinde sözlerini sürdüren Başkan Gökce, “Bu yıl büyük bir asfalt projesi başlattık. Bazı mahallelerimizde asfalt ve kilitli parke taşı çalışması yaptık. Yaz aylarının başlamasıyla 7-8 mahallemizde asfalt ve kilitli parke taşı çalışmalarımız devam edecek. Bizim görevimiz olmamasına rağmen vatandaşın mağduriyeti giderilsin diye bir çok mahallemizde ova yolları ve farklı yollarda imkanlar doğrultusunda yol açımı ve stabilize çalışmaları yapmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.
 2. “MHP’de siyaset yapmaktan onur ve Gurur duyuyorum”

  Ali Buldu tarafında kendisine yöneltilen siyasi sorulara da açıklık getiren Başkan Gökce, “ Ben yaklaşık 15 yaşından bu yana ülkücü camianın bir çok kademesinde bulundum. Ocak başkanlığı ve ilçe başkanlığı görevlerinde bulundum. Teşkilatım beni iki dönem aday gösterdi ve Belediye başkanı oldum. Milliyetçi Hareket Partisinde siyaset yapmaktan her zaman onur ve gurur duydum ve duyacağım” dedi. Ali Buldu’nun “ MHP’den ihraç edilirseniz hangi partiye geçerseniz” şeklinde sorusuna cevap veren Başkan Gökce, “ Öyle bir

  durum şuan için söz konusu değil ama böyle bir şey gerçekleşirse bağımsız olarak görev süremi tamamlarım” dedi.

 • Şu an haberi okuyan: 1 kişi var
 • Facebook: 150 gösterim

 • Toplam Viral: 162 gösterim
 • Toplam Seed: 42 gösterim
 • Toplam Direkt: 412 gösterim
 • Viral Puan: 14,67
şu an popüler
 • http://korkutelihabercisi.haberself.com/res/favicon/6ba17.jpg Reklamı Atla